plastika3.infoblog.sk

Nechajte si vymodelovať postavu snov!

Publikované 16.06.2017 v 13:36 v kategórii KRASA, prečítané: 18x

Príroda sa s nami občas hrá a tak nám do vienka dá to, čo by sme si sami nevybrali. Alebo je to tým, že sme od prírody stvorenia nespokojné. Ale čo sa týka postavy, máloktorá už sme spokojná s tým, čo pred sebou vidíme v zrkadle. Pokiaľ to, tak máte a už nechcete tráviť čas v posilňovni, keď vás cvičenie nebaví a diéty sú aj tak otravné, poobzerajte sa po možnostiach estetickej chirurgie, ktorá splní vaše sny o dokonalej postave.

Zbavte sa tuku efektívne
Krasa

Chcete sa zbaviť nadbytočného tuku z bokov, zadočka alebo kolien či pod bradou? Laserová liposukcia SlimLipo vám tento sen splní. Bezbolestne, rýchlo, ambulantne a hlavne trvalo. 

Tukové vankúše už sa vám znovu neobjavia. Okrem toho efektívne spevňuje a vyhladzuje pokožku. Rýchlo sa zo zákroku zotavíte, nie je nutná žiadna rekonvalescencia a ide o veľmi bezpečný spôsob, ako získať dokonalú postavu. 

Tuk navyše môžete využiť niekde inde. Niekde je navyše a niekde chýba a v kráse ide predovšetkým o súmernosť.

Tuk ako nepriateľ a priateľ zároveň?

Máte pocit, že váš zadoček nie je až tak lákavý, ako by ste chceli? Modelácia zadku vlastným tukom je ideálnym riešením. 

Vďaka tomu zlepšíte alebo vylepšíte tvar zadočka a zároveň sa zbavíte nadbytočného tuku tam, kde je to potrebné. Ide o dvojitý efekt formovania postavy. Žiadne komplikácie alebo alergie na cudzie látky. Nie je nutná celková anestézia.

Väčšia prsia, vyššie sebavedomie?

Modelácia pŕs alebo mammaplastika je stále jednou z najčastejšie vykonávaných estetických operácií. Dôvodom môže byť čokoľvek. Ovisnutý tvar, strata prsného tkaniva alebo psychologické dôvody. 

Potreba mať väčšie alebo pevnejšie prsia môže mať dopad na sebavedomie ženy z mnohých hľadísk. Modelácia pŕs nerieši veľkosť, vylepšuje alebo navracia prsiam pôvodný tvar a tým takisto zvyšuje stratené sebavedomie. 

K zmenám tvaru dochádza predovšetkým po pôrode a následne pri kojení, takisto pri hormonálnych zmenách alebo pri redukcii vyššej váhy. Zákrok trvá dve hodiny a následná hospitalizácia trvá 1-2 dni.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?