plastika3.infoblog.sk

Nebojte sa byť krásna

Publikované 20.12.2016 v 15:04 v kategórii PLASTIKA, prečítané: 27x

Toľko žien túži byť krajšia a nechať si svoju postavu vylepšiť. Ale veľmi často sa obávajú reakcie svojho blízkeho okolia. Pritom sa veľmi často práve z radov ich priateľov ozývajú nelichotivé narážky na svoju postavu. Nestarajte sa o to, čo by na vašu zmenu povedali vaši priatelia alebo príbuzní. Pokiaľ na sebe chcete niečo zmeniť, zmeňte to. Získate tžm viac než si myslíte.

Pevné prsia po pôrode nemusia byť len snom
Krasa

Operácia pŕs je jedna z najčastejšie vykonávaných plastických operácií vôbec. A nie je čomu sa diviť. Práve prsia sú jedným z najväčších symbolom ženskosti. Preto sa mnohé ženy cítia polovične, keď o nich prídu alebo im vôbec nenarástli. 

Na ich adresu potom smerujú veľmi nepekné vtipy a žarty, ktoré môžu zraniť a ešte viac znižovať sebavedomie týchto žien. I zmenšenie poprsie vám môže vrátiť späť stratené sebavedomie a pomôže vám cítiť sa zase zvodná a krásna.

Keď vám okolie hovorí hroch

Ktorá bacuľka to nezažila. Škaredé a mnohokrát aj hlúpe narážky na vašu váhu sa na vás valia zo všetkých strán a akokoľvek sa snažíte pôsobiť sebaisto a nad vecou, v hĺbke vašej duše túžite po štíhlejšom tele.

Vyskúšali ste už hocijakú diétu a cvičením ste docielili nepatrný výsledok. Zdravý životný štýl a pravidelný pohyb je iste veľmi dôležitý, ale trvá dlho, než nabraté kilá zhodíte. Liposukcia vám s týmto problémom pomôže hneď. 

Máte bacuľatejšiu postavu, ale malé prsia? Nevadí!

Pokiaľ ste prípad dámy, ktorá má bacuľatejšiu postavu, ale jej prsia sú malé, máte ideálnu príležitosť využiť svoj vlastný tuk. Zväčšenie pŕs vlastným tukom je jedna z najšetrnejších a zároveň najprirodzenejších procedúr vôbec.

Prsia sú vo veľkej časti tvorené práve tukom. Preto takisto pri chudnutí miznú najskôr. Preto sú prsia zväčšené vlastným tukom najviac podobné tým prirodzeným a ani na dotyk nie sú prsia nijako odlišné. Takže aj váš partner bude s výsledkom určite nad mieru spokojný.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?