plastika3.infoblog.sk

Bolí kvôli prsiam chrbát?

Publikované 23.05.2016 v 12:25 v kategórii PLASTIKA, prečítané: 111x

Plastické operácie sú spoločnosťou vnímané len ako estetická medicína, ktorá rieši podružné problémy. Ale nie je tomu vždycky tak. Občas sa medzi nami objavia ženy, ku ktorým príroda bola štedrá až príliš. Veľké prsia sú snom mnohých z nás, ale existujú dámy, ktorá by radu veľkosť svojich pŕs o pár čísel zmenšili.

Prečo menšie prsia?
PlastikaSnom väčšiny žien je mať krásny plný hrudník, ale niektoré ženy majú problém úplne opačný. 

Veľké prsia majú tendenciu rýchlo ochabovať a strácať svoj tvar. Spravidla v období tehotenstva a kojenia, kedy sa prsia ešte viac zväčšujú, môžu nastať zdravotné komplikácie. 

Mnoho žien s veľkými prsiami sa sťažujú na bolesti chrbta a krku. Je to preto, že sú nútené nosiť na svojich prsiach o mnoho väčšiu záťaž. Zmenšenie pŕs im od týchto zdravotných komplikácií, môže pomôcť. Zároveň s tým, sa im zvýši sebavedomie, pretože prsia budú vyzerať lepšie.

Krásna do plaviek

Okrem bolesti chrbta a krčnej chrbtice, majú ženy s nadmernými prsiami problémy aj so sebavedomím. Možno sa to nezdá, ale príliš veľké prsia väčšinou nekorešpondujú s celkovou stavbou tela. To nevyzerá dobre. Najmä v letnom období majú tieto ženy veľké problémy. 

Tiež s výberom spodného prádla a oblečenie je problém. Ženy s takýmto problémom majú veľké problémy s nákupom podprseniek. Špecializovaných obchodov je málo a sú väčšinou veľmi drahé. V klasickom obchode zase nezoženú podprsenku, ktorá by im plne vyhovovala. 

Takýto nákup bežného oblečenia je problematický, pretože im ich prsia bránia v tom kúpiť si správnu veľkosť. Veľmi často sa tak stáva, že nosia oblečenia voľné, ktoré nelichotí ich postavám. Zmeniť to môže mammaplastika.

Nové prsia, nové telo

Nie je výnimkou, že ženy s prehnane bujným výstrihom, majú aj nejaké to kilo navyše. Cvičenie je s veľkými prsiami nepohodlné, niekedy dokonca nemožné. Ale aj ony by chceli v plavkách vyzerať dobre. Od prebytočných kíl im môže pomôcť liposukcia.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?